• Wpisów: 3179
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis: wczoraj, 22:15
 • Licznik odwiedzin: 108 531 / 3793 dni
 
hiob19
 
old devil: Mamy Wtorek, jak każdy tak i ten jest mocno wtorkowy jakoś, ale dlaczego? Tego pojąć nie potrafię.

Dochodzę do wniosku, że PS2 to bardzo niebezpieczna zabawka - zwłaszcza jeśli człowiek chce się wyżyć i ma do dyspozycji gierkę wojenną. Pierwszy raz miałem dziś styczność z tym piekielnym urządzeniem i muszę przyznać, że tak okazjonalnie może to być dla mnie nawet całkiem niezła rozrywka.
Miło tak sobie postrzelać, nawet mimo tego, że 12-letni kuzyn siedzący obok naśmiewa się ze mnie już pół dnia, powtarzając w kółko ze śmiechem "ale z ciebie ślamazara, wleczesz się jak żółw". Ubaw jest, myślę, że bez Niego nie byłoby tak zabawnie. Zresztą w razie potzreby gramy na trzy ręce - bo ja tych klawiszy to ogarnąć nie mogę. Heh.

Chce mi się spać, i to mnie bardzo cieszy - bo w końcu chce mi się spać o rozsądnej porze, a nie jak to zwykle ostatnimi czasy bywało ok 8 rano.

Jadę też w końcu "na chwilę" do domu, bo później czeka mnie już tylko końcówka sesji, no i egzaminy sędziowskie.

A tak w międzyczasie przeczytałem też na jednym z blogów tekst odnośnie tego, że z bratem można mieć dobry sex. Nie powiem - szczęka mi opadła. Znów moje granice świadomości przesunęły się o dobrych kilka kilometrów hehe.

A poza tym....hmm, wszystko powoli toczy się dalej. Tak powolutku i aż nazbyt nieśmiało. Ale nie pali mi się - przynajmniej na tę chwilę. Tak więc jest git.

A ta Kobieta, ładna jest...kurcze, lubię takie spojrzenie.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @logout: ja też fantazjuję, ale pewnych tematów nie jestem w stanie sobie wyobrazić.
   
 •  
   
  I ja fantazjuję - wierz mi, nawet tu byłoby mi głupio o tym pisać, bo nie rzadko jest "ostro". Ale mam granice.
   
 •  
   
  zalezy kto co w jaki sposob mowi- jakie wrazenie sprawia
  stary,gdybys wiedzial o czym ja fantazjuje- nie w tym rzecz- moge ubrac w takie slowa ze zapadniesz sie w siebie,boo klapnąc to za malo albo przeciwnie eksplodujesz
  nie no nie w sensie ze JA jako ja raczej "ktos"
   
 •  
   
  Uważam dokładnie tak samo, ale już od dawna zauważam, że jestem strasznie nieżyciowy....nie wiem może to jest akurat w modzie?
  Mi opadło wszystko.
   
 •  
   
  Odnośnie tego seksu z bratem, to teraz Ty mnie zastrzeliłeś. Trudno uwierzyć, że ktoś tak napisał i jesli to prawdziwe stwierdzenie, to uważam, że jest straszne :(